Robert Pattinson Cro fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sve o meni: Anahi

2 posters

Go down

Sve o meni: Anahi Empty Sve o meni: Anahi

Postaj by Anahi sri lis 08, 2008 11:17 pm

Pravo ime: Matea
Datum rođenja: 26.02. (ribica)
Msn: preko pm-a
U slobodno vrijeme: obožavam slušati glazbu (da je nema, ne znam kako bih preživila u ovom svijetu), izlazim van s frendovima, gledam filmove, serije, čitam....
Slušam: sve i svašta, ovisi o raspoloženju...
Naj pjevačice: Beyonce, Rihanna, Leona Lewis, Kt Tunstall, Pink, Christina Aguilera, Hillary Duff, Ashley Tisdale, Kelly Clarkson...
Naj pjevači: Timbaland, Justin Timberlake, Akon, Sean Paul, Mika, Enrique Iglesias
Naj grupe: Queen, The Beatles, Aerosmith, U2, ABBA, RBD, PCD, FOB, Panic! at the disco, Sugababes, Girls Aloud, Maroon 5, Linkin Park...

Naj glumci: Sean Connery, Jim Carrey, Christian Bale, George Cloney, Jim Sturgess, Daniel Radcliffe, Antonio Banderas, James McAvoy, Johnny Deep, Robert Pattinson (naravno!!!!!!)...
Naj glumice: Anne Hathavay, Keira Knightley, Drew Barrymore, Jessica Alba, Cameron Diaz, Catherine Zeta-Jonas...
Naj filmovi: 21, Harrry Potter, Svemogući Bruce, Get Smart, Vitez tame, Nacionalno blago, Across the universe, Sanjiva dolina, Mamma mia!, Shrek, Čokolada...
Serije: OTH, Heroesi, Gilmore Girls, CSI: Las Vegas, Psych, House...

Ja: Hm, realna, obožavam pjevati, nepopravljiva romantičarka, društvena, emotivna, živim za glazbu, prijatelje i obitelj,znam svirati flautu i klavir, ne volim se svađati,puno toga mogu držati u sebi, i to jakooo dugo, ali kad mi pukne film, ljudima je bolje da bježe, vrlo sam dobra u čuvanju tajni, a u društvu sam svima psiholog ,volim jezike, ne volim se svađati, ali neki put, jednostavno ne mogu prijeć preko toga, kada mi netko nešto nažao učini, pritom ne mislim, na neke gluposti, znam 3x jače vratiti, vjerujem svima, ali ne vjerujem vragu u njima , kad netko jednom izgubi moje povjerenje, nema šanse da ga vrati, imaš jednu priliku, ako prokockaš, sorry , prije sam ljudima vjerovala, i nastradala sam, tako da... Neki put znam biti prava bitch. Ne volim tračati...
E, da, dolazim iz Karlovca, imam 7 god. starijeg brata.
Ak vas još kaj zanima, sam pitajte =)


Zadnja promjena: Anahi; čet lis 09, 2008 3:26 pm; ukupno mijenjano 1 put.
Anahi
Anahi
Moderator

Female
Broj postova : 128
Lokacija : Skladam glazbu s Robertom...
Registration date : 08.10.2008

[Vrh] Go down

Sve o meni: Anahi Empty Re: Sve o meni: Anahi

Postaj by Miriam čet lis 09, 2008 3:14 pm

pa lijepo da si svratila na Roberta love
Miriam
Miriam
Admin

Female
Broj postova : 217
Age : 32
Lokacija : Na Robertu!!!
Registration date : 08.10.2008

https://spunkcro.4umer.com

[Vrh] Go down

Sve o meni: Anahi Empty Re: Sve o meni: Anahi

Postaj by Anahi pet lis 10, 2008 11:44 pm

Na Roberta, hmmm? uuuuuuuu, to zvuči....no coment... Wink
Anahi
Anahi
Moderator

Female
Broj postova : 128
Lokacija : Skladam glazbu s Robertom...
Registration date : 08.10.2008

[Vrh] Go down

Sve o meni: Anahi Empty Re: Sve o meni: Anahi

Postaj by Miriam sub lis 11, 2008 9:18 pm

Anahi je napisao/la:Na Roberta, hmmm? uuuuuuuu, to zvuči....no coment... Wink

znam lol!
to tako treba i zvučati rob
Miriam
Miriam
Admin

Female
Broj postova : 217
Age : 32
Lokacija : Na Robertu!!!
Registration date : 08.10.2008

https://spunkcro.4umer.com

[Vrh] Go down

Sve o meni: Anahi Empty Re: Sve o meni: Anahi

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.